Jak umówić się z nieznajomą na przygodę?

Każdy mężczyzna i kobieta ma swoje potrzeby. Prócz podstawowych potrzeb jak jedzenie lub spanie, istnieją też takie, które wiążą się z zaspokojeniem sfery seksualnej wobec drugiej osoby. Dotyczą pożądania i impulsu, który pragniemy dzielić z innymi. Aby to osiągnąć jest kilka sposobów i ruchów, którym warto się bliżej przyjrzeć. 

Gdzie szukać? 

Żyjemy w dobie internetu, gdzie każdy może znaleźć odpowiedniego kandydata, bądź kandydatkę w zależności od własnych potrzeb. To należy do jednych z najpopularniejszych metod na niezobowiązującą przygodę. Na wstępie trzeba jednak pamiętać, że jesteśmy tylko ludźmi, a nie przedmiotami, więc trzeba podejść do sprawy z powagą i szacunkiem do drugiego człowieka. Każdy jest inny, przez co ma indywidualne preferencje.

Jak zacząć? 

Pierwszym krokiem w tym przypadku będzie poszukanie portalu, który oferuje takie rozwiązania na mile spędzone chwile. Na rynku jest duży wybór, więc jest w czym wybierać. Jedną z takich stron jest Czat Erotyczny. Zapewnia on nie tylko czat z kobietami, chętnymi na tego typu doznania, ale również realne spotkanie. Jak strona podaje, owe panie czekają na gorący romans i przygodę. W tym miejscu wielu panów może zastanawiać, jak to osiągnąć. 

Po rejestracji należy wypełnić profil w sposób rzetelny podając prawdziwe informacje. Panie na tego typu czacie posiadają konto oparte o rzeczywiste dane i zdjęcia, które odwzorowują je w rzeczywistości. Tego samego oczekują po drugiej stronie ekranu panie. Dziewczyny czatujące na erotycznych portalach są wzrokowcami, tak samo jak mężczyźni. Z tego względu zdjęcie nie tylko powinno odzwierciedlać wygląd mężczyzny w rzeczywistości, ale powinno być również atrakcyjne w odbiorze. Najlepiej sprawdzi się seria zdjęć, aby można było mężczyznę zobaczyć z kilku perspektyw. Więcej zdjęć zwiększy zaufanie i bardziej zachęci do spotkania w realu.

Trzeba pamiętać, że każda informacja, nawet najmniejsza może mieć wpływ na późniejszy potok wydarzeń. Nie należy zmieniać prawdziwych danych tylko i wyłącznie na swoją korzyść. Prawda wyjdzie na jaw prędzej lub później, a obie strony będą tylko rozczarowane spotkaniem. Takie oszukiwanie może tylko zrazić daną osobę przy następnych podbojach.

By urzec kobietę również podstawą jest autentyczność. Co to oznacza? To nic innego jak kreowanie się np. w opisie lub w trakcie rozmowy na osobę, którą w rzeczywistości się jest. Jeśli podawane przez nas informacje nie będą pokrywać się z prawdą, można się spotkać z negatywnym odbiorem, a wręcz z posądzeniem o oszustwo lub catfish. Owy aspekt na pewno pozwoli bardziej wzbudzić zaufanie partnerki.

Wiadomości

Komunikacja w tym przypadku gra największą rolę. Bez niej jest niemożliwym porozumienie i dotarcie obu stron. Trzeba pamiętać by zakomunikować swoje oczekiwania w stosunku do drugiej osoby. W końcu przyjemne doznania to cel waszej wspólnej podróży. Kolejnym aspektem, który niewątpliwie warto poruszyć są fetysze. W obecnych czasach to już nie jest temat tabu i każdy je posiada. Obie strony z pewnością pragną przeżyć pamiętną noc, jak i spełnić swoje fantazje. Z tego względu otwartość na sugestie drugiej strony również jest mile widziana. 

Flirt to podstawa do rozwoju pikanterii, wzniecając konwersację z możliwością przejścia na kolejny poziom. On zdecydowanie podtrzymuje zainteresowanie i zachęca do sprawdzenia, co stanie się dalej. 

Również warto nie bać się przejmować inicjatywy.

Co dalej?

Kiedy w wiadomościach iskrzy, nadszedł czas na upragnione spotkanie. By zwiększyć szanse jego pozytywnego przebiegu z pewnością przyda się kilka porad. 

Choć należy to do podstaw, przez wielu panów jest to ignorowany aspekt. Mowa o higienie. Świeżość i czystość ciała jest wymagana, dlatego przed spotkaniem warto wziąć kąpiel. Niezmiernie ważna jest również higiena intymna, i o niej nie powinno się zapominać.

Poza higieną równie dobrze liczy się schludny wygląd.  Zadbane dłonie, przystrzyżona lub ogolona broda, czysty ubiór i świeży oddech – na to statystycznie patrzą kobiety w pierwszej kolejności.

Nie liczy się tylko wygląd, a również zapach. Warto wspomnieć, że to feromony przyciągają do siebie dwojga ludzi w sposób naturalny. Wyzwalają zapach, który może okazać się bardzo pożądanym dla kobiety w momencie waszego zbliżenia. W celu by dostarczyć potrzebnych i kuszących feromonów, należy zaopatrzyć się w perfumy. Nie tylko wzbudzą pożądanie, ale również zapewnią przyjemny zapach przez wiele godzin.

Sposoby na udane spotkanie 

Pierwsze wrażenie jest bardzo istotne i zdecydowanie ma wpływ na rozwój wydarzeń. Z tego względu na koniec warto wspomnieć o kilku drobiazgach, które mogą mieć ogromne znaczenie w trakcie spotkania.

Każdy, kto decyduje się na niezobowiązujące spotkanie powinien posiadać pozytywne nastawianie. W końcu chodzi tu o mile spędzony czas i czerpanie przyjemności garściami. 

Kolejną cechą, którą powinien wyposażyć się każdy mężczyzna jest pewność siebie. To przekaz, który sugeruje nieznajomej, że dany osobnik płci męskiej wie czego pragnie i jest gotowy na przebieg sytuacji. To również powoduje, że chętny na spotkanie pan jest gotowy przejąć inicjatywę w krępujących dla kobiety sytuacjach.

Przydatnymi oznakami zainteresowania z pewnością okaże się kontakt wzrokowy, uśmiech i dostosowane do sytuacji powitanie. Są to na pierwszy rzut oka prozaiczne kwestie, ale bardzo świadczą poziomie zainteresowania drugą osobą. Reszta należy do was. 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Latest Post

Join Academy

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor