SuperStart z zakładami SuperBet – do 600 PLN w bonusie

1 Krok: Zarejestruj się! Załóż konto i odbierz na start aż 3 bonusy
2 Krok: Graj! Obróć bonusem, czyli zagraj za sprezentowane przez Superbet środki
3 Krok: Wygrywaj! Ciesz się zdobytymi środkami i graj o jeszcze więcej

Łącznie w legalnych zakładach bukmacherskich SuperBet możesz odebrać nawet 600 złotych dodatkowych pieniędzy z mega korzystnymi warunkami obrotu. Sprawdź, co trzeba zrobić, by otrzymać premie na konto bonusowe.

Powitalne bonusy od depozytów mogą otrzymać wyłącznie nowo zarejestrowani Gracze w Superbet. Załóż konto i skorzystaj ze startowej promocji.

Robisz depozyt i odbierasz bonus 100%

Po założeniu konta online, możesz otrzymać bonus 100% od pierwszej wpłaty – aż do 300 PLN. Wpłacisz 300 zł, dostaniesz od legalnej firmy bukmacherskiej SuperBet drugie tyle w bonusie!

Minimalna wpłata, kwalifikująca się do bonusu to tylko 20 PLN.

Bonus Powitalny zostanie aktywowany na koncie od razu po wpłacie jednego z trzech depozytów pod warunkiem, że nie ma aktywnego innego bonusu.

Maksymalna łączna przyznana kwota bonusu to 600zł.

Aby wypłacić środki bonusowe, należy dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 4-krotności otrzymanej kwoty bonusu powitalnego. Np. Aby wypłacić 200 zł z konta bonusowego na saldo depozytowe, należy obrócić kwotą równą 200zł x4 = 800 złotych.

To nie wszystko – masz jeszcze dwa bonusy!

Superbet dodatkowo nagradzają Twoje dwie kolejne wpłaty. Za drugi depozyt otrzymasz bonus 100% do 200 PLN, a za trzeci – bonus 100% do 100 PLN. Łącznie w promocji powitalnej SUPER START możesz otrzymać aż 600 PLN!

Bonus Powitalny zostanie przyznany za trzy pierwsze depozyty:

  •   Pierwszy wpłacony depozyt – Bonus 100% (maksymalna wysokość przyznanej kwoty 300zł)
  •   Drugi wpłacony depozyt – Bonus 100% (maksymalna wysokość przyznanej kwoty 200zł)
  •   Trzeci wpłacony depozyt – Bonus 100% (maksymalna wysokość przyznanej kwoty 100zł)

Obrót bonusem? To nie musi być trudne!

Zaledwie czterokrotny obrót, wystarczą 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.3 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.8).

Dodatkowo zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem – to zalety promocji SUPER START!

Pamiętaj, że do wypłacenia wygranych Twoje konto Gracza musi zostać w pełni zweryfikowane. Nie czekaj z przeprowadzeniem pełnej aktywacji konta Online.

Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus jest aktywny, które spełniają następujące warunki:

  •  Minimalny kurs dla zakładów multi, wynosi: 1.8, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2 oraz z minimalnym kursem dla każdego zdarzenia na kuponie w wysokości 1.30.
  •  Minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.5 dla najniższej kombinacji. Kupony zawierające zdarzenia z ofertySuper Mecz nie są zaliczane na poczet wymaganego obrotu!

Szczegółowy regulamin bonusu na stronie SuperBet

Bramkarz Jerzy Dudek ambasadorem SuperBet

Ambasadorem marki Superbet w Polsce został piłkarz Jerzy Dudek, były bramkarz Liverpoolu i były członek reprezentacji Polski.

Z Liverpoolem wygrałem Ligę Mistrzów. Z Realem Madryt zdobyłem mistrzostwo Hiszpanii. Z Superbet chcę odmienić oblicze zakładów bukmacherskich w Polsce. Superbet wprowadza nowy standard jakości i wiarygodności. A są to wartości, które zawsze stawiałem na pierwszym miejscu. Superbet jest także gwarantem bezpieczeństwa, co jest w tej branży bardzo ważne. Jestem niezwykle dumny, że dzięki współpracy z Superbet ponownie będę mógł je zaoferować kibicom” – podkreśla ambasador marki, Jerzy Dudek.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Latest Post

Join Academy

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor